Полтавський осередок

Голова осередку – Пахомова Наталія Георгіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної і корекційної педагогіки Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Кількість членів Асоціації в осередку на 2016 р. – 40.

Серед членів Асоціації корекційні педагоги, логопеди; психологи, лікарі, працівники ПМПК,  викладачи ВНЗ, студенти та ін.

Є бажання поділитися досвідом з питань інтеграції медико-психологічних і педагогічних знань в процесі професійної  підготовки логопедів, особливостей корекційно-педагогічної діяльності з розумово відсталими дітьми, дітьми  із затримкою психічного розвитку, з порушеннями мовленнєвого розвитку; особливостей діагностики мовленнєвої готовності дітей із порушеннями мовлення до навчання в школі та методики мовленнєвої підготовки дітей з дизартрією до школи; використання педагогічної спадщини М. Мантиссорі на сучасному етапі розвитку корекційної педагогіки. Є практичні методичні наробітки корекційних педагогів міста та області якими раді поділитися.

Очікування.  Поширення  інформаційного простору з проблемних питань корекційно  педагогіки: з питань ранньої діагностики та корекції відхилень у психофізичному та мовленнєвому розвитку. Ознайомлення з новітніми методиками навчання, виховання та корекційної  роботи з дітьми з обмеженими психофізичними можливостями.

Полтавський осередок

Плани на 2016 рік.

  1. Участь у всіх засіданнях, семінарах і конференціях Асоціації корекційних педагогів.
  2. Науково-методична та інформаційна підтримка для членів Асоціації.
  3. Проведення просвітницько-консультативної роботи з членами Асоціації, корекційними педагогами, батьками та членами родин, які виховують дітей з обмеженими психофізичними можливостями.
  4. Проведення семінару для корекційних педагогів з актуальних проблем сучасної спеціальної освіти. Залучення до організації семінарів викладачів ПНПУ ім. В.Г. Короленка і співробітників обласною ПМПК.
  5. Поширення знань з корекційної педагогіки та спеціальної психології серед педагогів і психологів загальноосвітніх та спеціальних закладів, правових документів та законодавчих актів. Взаємодія з інститутом післядипломної освіти, міськими методичними об’єднаннями логопедів, громадськими організаціями.
  6. Підвищення рівня обізнаності корекційних педагогів, батьків щодо прав дитини з обмеженими можливостями і їх родин.
  7. Вивчення досвіду роботи корекційних педагогів в інших регіонах України.

Контактна адреса:

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. 067-582-24-54